Комплетено опуштање на телото и умот со холистичка терапија! 67% на рефлексологија на стопала во Mona City Fashion во вредност од 300 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

67%

Заштеда

201 ден.

Купени: 17

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Рефлексологија на стапала (времетраење на третманот 15 мин.)

*Рефлексологијата претставува стара холистичка терапија што се темели врз стимулирање на рефлексните точки кои се наоѓаат во стапалата.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Рефлексологијата е одлична за телото, умот и духот, посебно во период кога е зголемено нивото на стрес. Рефлексологијата опушта, смирува и го потикнува телото да се ослободи од токсините и нечистотиите, исто така ја подобрува и циркулацијата во телото. Има моќ да го подобри нивото на енергија со што прдизвикува ослободување од стресот и напнатоста.

Рефлексологијата делува превентивно, но може да ублажи или излечи состојби како:

 • несоница
 • висок крвен притисок
 • мигрена, главоболка и хронично воспаление на синусите
 • нарушувања во дигестивниот систем
 • болка во долниот дел од грбот, рамената и вратот
 • стрес и напнатост
 • симптоми на артритис
 • неплодност

Дозволете му на професионалниот тим од Mona City Fashion да се погрижи за вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.