Најдобра нега за вашата коса! До 67% попуст на третман за коса по избор + шишање или фенирање во Mona City Fashion

Цена од

149 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

450 ден.

Попуст

67%

Заштеда

301 ден.

Купени: 22

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Миење со маска од Aрган + право фенирање 450 ден. 149 ден.
Миење со Ботокс маска + шишање 500 ден. 290 ден.
Ботокс третман за коса + право фенирање 450 ден. 190 ден.
Елитен кератински третман + право фенирање 900 ден. 390 ден.
Третман на коса целила мадре + право фенирање 1,200 ден. 490 ден.
Детоксикација на коса + право фенирање 750 ден. 390 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Убавината на вашата коса зависи од многу фактори, но клучна улога има нејзиното правилно негување. Искористете ја оваа можност и дозволете си мека, сјајна и негувана коса за впечатлив изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.