До 63% попуст на третман за коса + обликување или фенирање по избор во Mona City Fashion

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

63%

Заштеда

250 ден.

Купени: 17

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Хијалуронски третман за коса + обликување 450 ден. 150 ден.
Чоколаден третман за коса + обликување 450 ден. 150 ден.
Кавијар третман за коса + фенирање 450 ден. 250 ден.
Кератински третман на коса + фенирање 700 ден. 390 ден.
Фарбање со ваша фарба + обликување 450 ден. 290 ден.
Третман со арганова маска за коса + миење + шишање + обликување 450 ден. 290 ден.
Миење + право фенирање 300 ден. 150 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Сега имате можност вашата коса да биде негувана од светскиот бренд KAYPRO. Со овој купон добивате третман по избор во зависност од потребите на вашата коса.

Хијалурон третманот помага при тенка и кршлива коса, склона на опаѓање. Го стимулира растот на влакното, ја задебелува тенката коса и ја зголемува еластичноста.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.