Најдобра нега за вашата коса! До 78% попуст на третман за коса по избор: колаген, хелуронски, чоколаден или арганов третман во Mona City Fashion

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

450 ден.

Попуст

78%

Заштеда

351 ден.

Купени: 18

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Колаген третман за коса 400 ден. 99 ден.
Хелуронски третман за коса 450 ден. 99 ден.
Чоколаден третман за коса 450 ден. 129 ден.
Aрганов третман за коса 450 ден. 149 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.08.2019 до 15.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Убавината на вашата коса зависи од многу фактори, но клучна улога има нејзиното правилно негување. Искористете ја оваа можност и дозволете си мека, сјајна и негувана коса за впечатлив изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

ikanastasija

Како за депилацијата така и за шишањето коментарот не ми е позитивен. Неука и недоучена фризерка ја ишиша керка ми криво, а се работеше за наједноставно рамнење на косата. Најискрено не можам на никого да го препорачам местово, едноставно не е можно да бидете задоволни !!!!

Член на Grouper од: 14-02-2019

macaaaaaaa

Ne go preporacuvam mestoto,zakazav za pedikir me napravi katastrofa.

Член на Grouper од: 14-10-2018
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.