12 ја следат оваа компанија


Влошки за стапала со активен јаглен MONETA Carbon

170 ден.

Шифра:

MO63AL

Опис

 • Универзална влошка со активен јаглен за секојдневна употреба.
 • Миризлива влошка која содржи активен јаглен, која штити од потење на стапалата и појавата на габични инфекции.
 • Се сече според индивидуалната големина на чевлите.
 • Со перфорираната структура оваа влошка обезбедува одлична вентилација.
 • Составена е од двоен слој: текстилен дел и латекс пена на долниот дел.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.