12 ја следат оваа компанија


Кожни влошки за шилци во пета MONETA Heel Pad

250 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

MO3135

Опис

 • За шилци во пета.
 • Кожни влошки за удобен чекор преку целиот ден.
 • Оваа влошка, посебно помага во случај на пократка нога и проблеми со уморни стапала, бидејќи го намалува болното чувство при одењето, а при тоа, го изедначува товарот на глуждот и коленото.
 • Дел покриен со мека јагнешка кожа (заедно со делот од карбосан пената) кој е поставен на петата имаат улога да ја отстранат болката при целосно газење на стапалото.
 • Самолеплив слој против лизгање, кој ја одржува целата стабилност.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.