12 ја следат оваа компанија


Анатомски влошки за стапала MONETA Topas

490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

MO4435

Опис

 • Луксузна кратка влошка произведена на горниот дел со перфорирана мека јагнешка кожа која дише и анатомска подршка за трансверзалниот и лонгитудиналниот лак на ногата. 
 • 3/4 влошка изработена од перфорирана јагнешка кожа, која превенира деформација на стапалото.
 • Анатомска влошка, погодна за секој тип на обувки.
 • Нејзините карбосан антишок перничиња ги апсорбираат механичките удари при одењето, а со тоа се намалува потенцијалната болка на долниот и горниот дел од грбот.
 • На тој начин влошката ги намалува заморот и деформацијата на нозете, а при чекорење овозможува максимална удобност.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.