24% попуст на забавна игра монопол од "Бубамара" во вредност од 550 ден. по цена од 420 ден.

РАСПРОДАДЕНО

24% попуст на забавна игра монопол од "Бубамара" во вредност од 550 ден. по цена од 420 ден.

Цена

420 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

550 ден.

Попуст

24%

Заштеда

130 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2 | Остануваат : 4

 • ул. Њу Делхиска 2-3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 841 712

 • igrackibubamara@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:30

Добивате

Забавна игра монопол


Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.12.2016 до 21.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!

Опис

Сите се сеќаваат на играта Монопол - затоа и сеуште е популарна, најмногу играна и најпродавана игра насекаде во светот.

Низ генерациите оваа игра навраќа толку многу сеќавања во преговарање и договрање со вашето семесјтво или пријатели. Исклучителна и незаборавна забава која ќе ја паметите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ