Одмор на чист планински воздух во живописното Крушево - Февруари! До 37% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера за две лица во Хотел Монтана Палас

Цена од

1999 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3160 ден.

Попуст

37%

Заштеда

1161 ден.

Купени: 217

 • Krusevo, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  389 48 477 121

  info@montanapalace.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање со појадок за две лица 3,160 ден. (51 еур)
1,999 ден. (32 еур)
Ноќевање со појадок и вечера за две лица 4,160 ден. (67 еур)
3,100 ден. (50 еур)

*Понудата важи само за Февруари

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите резервација на телефон. По купувањето на купоните истите потребно е да се испратат на е-mail
 • Доплати:
 • За деца од 3-7 години се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За деца од 7-12 години се доплаќа 70% од цената на купонот
 • За трето возрасно лице се доплаќа 1000 ден. за едно ноќевање
 • Доплатите се вршат директно на рецепција во хотелот
 • Доколку не го искористите ваучерот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотел Монтана Палас

Хотел Монтана Палас има 77 прекрасни соби за сместување, опремени да ги задоволат потребите на современиот турист.

Повеќето од собите гледаат врз Крушево од висока точка, произведувајќи спектакуларен поглед врз градот кој што наликува на гнездо, изграден од естетски освестените предци за време на Отоманската Империја. 

Хотел Монтана е идеална локација за Вашите бизнис настани. Лоциран е на тивка локација, на врв на нашето мало Крушево. Има одвоен пат кој што води до хотелот, одвојувајќи го од остатокот од градот. Хотелот самиот по себе е огромен. Има одлична услуга. Хотел е исто така опремен со супер брза Wi-Fi конекција. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.