7 ја следат оваа компанија


- 34%

Morgan’s пена за потемнување на косата 150 мл.

1490 ден.

990 ден.

Шифра:

10005

Опис

Ја стилизира, фиксира и истовремено ја потемнува побелената коса. Идеален производ за секојдневно одржување и потхранување на косата. Ја враќа природната боја на косата, ја прави сјајна, здрава и погуста.

Со секојдневно нанесување во период од 3 – 4 недели, постепено ја потемнува побелената коса без да се користат конвенционални бои за коса. Откога ќе се постигне саканата боја на косата, може да се одржува со поретки апликации.

Еколошки чист распрскувач без аеросоли.

 

 

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Morgan's Macedonia"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Една од најстарите компании за производство на козметика за коса во Англија и во светот - Morgan’s Pomade е основана во 1873 година. Над една милијарда тегли од оригиналната Morgan’s помада се продадени ширум светот. 

Се гордееме со нашите висококвалитетни, луксузни производи за коса и убавина за чие производство ги користиме најдобрите состојки и најновите технологии. 
Нашиот асортиман ги опфаќа професионалните берберски ретро производи и секогаш популарните производи за потемнување на коса. Од 1970-тите години наваму, MORGAN’S го прошири својот асортиман со формулирање на производи за стилизирање на коса и шампони. Во последниве години, женските креми за раце и лице на MORGAN’S стануваат многу популарни. 

Мажите ширум светот го избираат MORGAN’S за да постигнат класичен, елегантен и неверојатен изглед кој никогаш не излегува од мода.
Денес MORGAN’S POMADE ги дистрибуира своите производи во повеќе од 50 земји во светот меѓу кои и во Македонија.
Овластен дистрибутер за Македонија: ТРАМА-ИМПЕКС ДООЕЛ Скопје

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.