Дестинација Македонија! 30% попуст на ноќевање со појадок - Мотел Ресторан Park Panorama во Делчево во вредност од 800 ден. по цена од 560 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Дестинација Македонија! 30% попуст на ноќевање со појадок - Мотел Ресторан Park Panorama во Делчево во вредност од 800 ден. по цена од 560 ден.

img

Цена

560 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

30%

Заштеда

240 ден.

Купени : 30

 • Главен пат Делчево - Македонска Каменица Делчево

 • 071 940 302; 077 657 373

 • nikicadamjanov@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање со појадок за едно лице во двокреветна соба


Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.09.2017 до 15.11.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација по телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Ако барате тивко место опколено со природа и чист воздух, на самиот пат накај планината Голак тогаш не пропуштајте да уживате во спокојот на мотелот и ресторан Park Panorama!

Тука може да уживате во тивка природа и вкусна храна во прекрасниот простран двор на мотелот. Собите се нови и реновирани со сопствен тоалет, тв и интернет.

Голак е планина меѓу Делчевската Котлина на исток и Кочанската Котлина на запад, и спаѓа во средно високите планини, а највисок врв е Чавка (1.538 m), под кој се наоѓа современ туристичко-рекреативен центар со игралиште за фудбал,кошарка и тенис.

Голак планина изобилува со природни убавини и огромен број на билки и чаеви кои се берат од април, па се до октомври како што се жолт и црвен кантарион, мајчина душица, бела Рада, ајдучка трева, бозел, шипинки, капини, диви јагоди, подабиче, нане, јаглика итн. Се среќаваат голем број на печурки меѓу кои и јадливите вргањ, лисичарка, буковка, срндак, итн.

Уживајте во прошетка низ планината, планински велосипедизам, а доколку поминете повеќе време низ планината Голак може да сретнете и некое од локалните животни како дива свиња, див зајак, лисица, кафеав орел, срна и повеќе видови на глодари.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ