50% попуст на моторцангли Inex Super во вредност од 300 ден. по цена од 149 ден.

Цена: 149 ден.

50% попуст на моторцангли Inex Super во вредност од 300 ден. по цена од 149 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

151 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 2

Можност за достава

Добивате

Моторцангли Inex Super


Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.12.2016 до 15.03.2017
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!
 • Производот се подигнува еден ден по купувањето

Опис

Каракетеристики на производот:

 • Изработени од цврсто железо
 • Врвовите се изработени со огромен притисок и топлина
 • Изработени со CNC машина
 • Удобен облик на рачките
 • Рачките се обложени со пластика
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ