42 ја следат оваа компанија


- 27%

Моторцангли Inex Super

300 ден.

219 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000072
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Каракетеристики на производот:

 • Изработени од цврсто железо
 • Врвовите се изработени со огромен притисок и топлина
 • Изработени со CNC машина
 • Удобен облик на рачките
 • Рачките се обложени со пластика

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.