41 ја следат оваа компанија


- 10%

Моторна косилка за трева Agrina 51p 2.6 kW + 1 година гаранција

18500 ден.

16649 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001299
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • kW / hP2: 2.6 kW
 • Погон: самоходна
 • Обртаи (rpm): 2800
 • Колектор за трева (L): 60
 • Откосоци: странично/колектор
 • Висина на косење (mm): 25-75
 • Тежина (Kg): 36
 • Материјал на декот: метал
 • Ширина на косење (cm): 51.0
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.