39 ја следат оваа компанија


- 10%

Моторна косилка за трева Agrina 43p 2.0 kW + 1 година гаранција

12000 ден.

10799 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001297
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • kW / hP2: 2.0 kW
 • Погон: на туркање
 • Обрти (rpm): 2800
 • Колектор за трева (L): 60
 • Откосоци: колектор
 • Висина на косење (mm): 25-75 
 • Тежина (Kg): 21
 • Материјал на декот: метал
 • Ширина на косење (cm): 43.0
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.