Моторна пила 50cm со 2.7кс

4490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Волумен на мотор: 52 cc
 • Должина на сечило: 50 cm
 • 32 заба на ланец
 • Моќност: 2 kW
 • Максимални вртежи: 2800 rpm
 • Резервоар за гориво: 550ml
 • Teo-cycle oil/gasoline mixing ratio: 1:25
 • Бензински мотор

Во пакувањето е вклучено:

 • Мотор на пилата (должина: 42cm)
 • Пила (должина: 40cm)
 • Туба за улје
 • Ланец
 • Алат, штрафови и навртки за монтирање на пилата

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.