Зимска релаксација во Банско! (17.01 - 30.03.2020)! До 36% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во студио или апартман + користење на релакс центарот во хотел Mountain Paradise

Цена од

1678 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2542 ден.

Попуст

34%

Заштеда

864 ден.

Купени: 32

 • Mountain Paradise By The Walnut Tree, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 888 824894; +359 749 52424; +359 885 998199

  hotel_mountain_paradise@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

1 HB ноќевање во студио (17.01-22.02.2020) 3,038 ден. (49 еур)
1,969 ден. (32 еур)
1 HB ноќевање во студио (23.02-09.03.2020) 2,914 ден. (47 еур)
1,824 ден. (29 еур)
1 HB ноќевање во студио (10.03-30.03.2020) 2,542 ден. (41 еур)
1,678 ден. (27 еур)
1 HB ноќевање во апартман (17.01-22.02.2020) 3,162 ден. (51 еур)
2,115 ден. (34 еур)
1 HB ноќевање во апартман (23.02-09.03.2020) 3,100 ден. (50 еур)
1,969 ден. (32 еур)
1 HB ноќевање во апартман (10.03-30.03.2020) 2,852 ден. (46 еур)
1,824 ден. (29 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок и вечера во студио или апартман
 • Користење на базен, парна бања, сауна, фитнес
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-fi
 • Транспорт до ски лифтот според претходно одреден распоред
 • Туристичка такса и данок

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2020 до 30.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За прво дете од 6 до 11.99 год. се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За второ дете од 0 до 11.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За трето возрасно лице или дете над 12 год. се доплаќа 70% од цената на купонот
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • Максимален капацитет на студиото е 2 лица
 • Максимален капацитет на еднокреветен апартман: максимум 3 возрасни или 2 возрасни + 2 деца
 • Максимален капацитет на двокреветен апартман: максимум 5 возрасни лица или 4 возрасни + 2 деца
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Се наоѓа во Банско на 390 метри од жичарата. Овој хотел нуди бесплатен пристап до внатрешен базен и спа центар со сауна и топла када. Бесплатен Интернет е достапен внатре и надвор од хотелот. Сите единици имаат кабловска телевизија, дел за седење и приватна бања со туш и тоалети. Посетителите уживаат во погледот кон околните планини. Mountain Paradise by the Walnut Trees Aparthotel исто така нуди ресторан и лоби бар. 

Ски опремата е достапна за изнајмување, а складирањето на ски опремата се доплаќа. Најблиската автобуска станица е на 1 км, а центарот на одморалиштето се наоѓа на 600 м.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.