Незаборавно лето во Банско (06.07 - 07.09.2019)! Ноќевањe со појадок, ручек и вечера во студио или апартман + користење на релакс центарот во хотел Mountain Paradise

Цена од

1459 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Mountain Paradise By The Walnut Tree, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 888 824894; +359 749 52424; +359 885 998199

  hotel_mountain_paradise@yahoo.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

FB ноќевање во студио 1,459 ден. (24 еур)
FB ноќевање во апартман 1,532 ден. (25 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Едно ноќевање со појадок, ручек и вечера во студио/апартман
 • Користење на покриен затоплен базен, парна бања, солена соба, сауна
 • Детско катче
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и данок

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.07.2019 до 07.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За прво дете од 6 до 11.99г. се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За второ дете од 0 до 11.99 сместувањето е бесплатно
 • За трето возрасно лице се доплаќа 70% од цената на купонот
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • Програмата започнува со вечера, а завршува со појадок
 • Доколку има помалку од 20 гости во хотелот, оброците се според мени
 • Доплати за пешачење (тури), јавање и џип сафари
 • Лоби, масажа, бањарки - доплата од 3 евра (депозит од 10 евра)
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Се наоѓа во Банско на 390 метри од жичарата. Овој хотел нуди бесплатен пристап до внатрешен базен и спа центар со сауна и топла када. Бесплатен Интернет е достапен внатре и надвор од хотелот. Сите единици имаат кабловска телевизија, дел за седење и приватна бања со туш и тоалети. Посетителите уживаат во погледот кон околните планини. Mountain Paradise by the Walnut Trees Aparthotel исто така нуди ресторан и лоби бар. 

Појадок - 08:00 - 10.00 ч.

Корнфлекс, мусли, кравјо сирење, кашкавал, кашкавал, колбаси, чадена колбас, маслинки, домати, краставици, јогурт, свежо млеко, пржени јајца, варени јајца, пржени лепчиња, колачи, овошје според сезона, леб, минерална вода, сок, кафе, чај.

Ручек - 12.30 - 14.00 ч.

Салати, супи, варено месо и оброци, зачини, сезонско овошје, колачи, леб, сок, минерална вода, пост-миксен сок, бело и црвено вино, наливно пиво.

Вечера - 19.00 - 21.00 ч.

Салати, скара, разни видови на месо и не-апетитни предјадења и јадења, остатоци, десерти и овошје, леб, сок, минерална вода, сок, бело и црвено вино, наливно пиво.

 • При помалку од 25 лица исхраната е по сет мени.
 • Програмата започнува со вечера и завшува со ручек.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.