Велигден во Банско! (17.04 - 20.04.2020)! 36% попуст на ноќевањe со појадок, ручек и вечера во студио или еднособен апартман + користење на релакс центарот во хотел Mountain Paradise

Цена од

1605 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2507 ден.

Попуст

36%

Заштеда

902 ден.

Преостанато време

 • Mountain Paradise By The Walnut Tree, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 888 824894; +359 749 52424; +359 885 998199

  hotel_mountain_paradise@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

FB ноќевање во студио 2,507 ден. (40 еур)
1,605 ден. (26 еур)
FB ноќевање во еднособен апартман 2,735 ден. (44 еур)
1,751 ден. (28 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок, ручек и вечера во студио или апартман
 • Користење на базен, парна бања, сауна, фитнес, солена соба
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-fi
 • Детско катче

*Пијалоци, наливно вино и пиво за време на оборокот

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.04.2020 до 20.04.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Престјот започнува со вечера, а завршува со ручек.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За прво дете од 6 до 11.99 год. се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За второ дете од 1.99 до 11.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За трето возрасно лице или дете над 12 год. се доплаќа 30% од редовната цена за FB сместување од ден
 • Лоби бар, масажа, бањарка - 3€ (депозит во хотелот од 20€)
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • Максимален капацитет на студиото е 2 лица
 • Максимален капацитет на еднокреветен апартман: максимум 3 возрасни или 2 возрасни + 2 деца
 • Максимален капацитет на двокреветен апартман: максимум 5 возрасни лица или 4 возрасни + 2 деца
 • Кога хотелот е без исполнет капацитет (помалку од 25 гости) исхраната е според однапред подготвено мени
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Mountain Paradise се наоѓа во Банско на 390 метри од жичарата. Овој хотел нуди бесплатен пристап до внатрешен базен и спа центар со сауна и топла када. Бесплатен Интернет е достапен внатре и надвор од хотелот. Сите единици имаат кабловска телевизија, дел за седење и приватна бања со туш и тоалети. Посетителите уживаат во погледот кон околните планини. Mountain Paradise by the Walnut Trees Aparthotel исто така нуди ресторан и лоби бар. 

Ски опремата е достапна за изнајмување, а складирањето на ски опремата се доплаќа. Најблиската автобуска станица е на 1 км, а центарот на одморалиштето се наоѓа на 600 м.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.