40% попуст на MP3 FM модулатор со Bluetooth и Aux приклучок и далечинско од 1000 ден. по цена од 599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на MP3 FM модулатор со Bluetooth и Aux приклучок и далечинско од 1000 ден. по цена од 599 ден.

Цена

599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2 | Остануваат : 0

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

MP3 FM модулатор со Aux приклучок и далечинско (YDI)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2016 до 28.02.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Слушајте  музика во вашиот автомобил преку вашиот мобилен телефон. 
Заедно со производот добивате и далјинско за управување со модулаторот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ