42% попуст на MP3 FM модулатор и далечинско во вредност од 600 ден. по цена од 349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

42% попуст на MP3 FM модулатор и далечинско во вредност од 600 ден. по цена од 349 ден.

Цена

349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

42%

Заштеда

251 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 7

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

MP3 FM модулатор и далечинско со iPhone, Android и стандарден приклучок (Denr) + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Слушајте  музика во вашиот автомобил преку вашиот мобилен телефон. Овој модулатор користи 3 приклучоци, што го прави исклучително флексибилен за вашите потреби.
Заедно со производот добивате и далечинско за управување со модулаторот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.