50% попуст на MP3 FM модулатор и далјинско во вредност од 600 ден. по цена од 299 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на MP3 FM модулатор и далјинско во вредност од 600 ден. по цена од 299 ден. + бесплатна достава

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 64

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

MP3 FM модулатор и далечинско со iPhone, Android и стандарден приклучок (Denr)


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Слушајте  музика во вашиот автомобил преку вашиот мобилен телефон. Овој модулатор користи 3 приклучоци, што го прави исклучително флексибилен за вашите потреби.
Заедно со производот добивате и далечинско за управување со модулаторот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

nixonie3

Ne cita nisto od USB-to, mp3, WMA, 128kbps, 44k, stereo.... Kako da nema nisto na USB memorijata (a ima, fat formatirano so nekolku razlicni tipovi na fajlovi probav, dzabe...). Koj format na fajlovi TOCNO cita? Dali cita folderi? Dali treba da bide muzikata vo nekoj poseben folder? Dali treba nesto drugo da se napravi? Nema nikakvo upatstvo nitu vo kutijata nitu na internet :) :)

Член на Grouper од: 25-11-2016

nixonie3

Ok, uredot sto go komentiram pogore e neispraven, nisto prikluceno na USB priklucokot ne moze da bide procitano dodeka card slot-ot i drugite funkcionalnosti se okej, kolku sto uspeav da istestiram. Ke se izvrsi zamena (za koja sto me teraat da patuvam 30 minuti so kola ama toa e nekoja druga tema). Bidejki imam kupeno dva isti, eve sto raboti na drugiot, ispravniot ured: - bilo koj kbps kvalitet na mp3 (nemam probano variable bitrate) - folderi, cita (good :) ) - WMA ne cita (iako pisuva taka na kutijata, no OK, mp3 e good enough, sekako WMA formatot vazi za generalno polosh...) Pozdrav...

Член на Grouper од: 25-11-2016
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ