57% попуст на вградливо MP3 радио за во автомобил со далечинско и USB во вредност од 2800 ден. по цена од 1199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

57% попуст на вградливо MP3 радио за во автомобил со далечинско и USB во вредност од 2800 ден. по цена од 1199 ден.

Цена

1,199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,800 ден.

Попуст

57%

Заштеда

1,601 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 10

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Вградливо MP3 радио за во автомобил со далечинско + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • SD / MMC влез, USB влез
 • Поддршка на 512MH / 1GB / 2GB / 4GB мемориски картици (high-speed USB transfer)
 • MP3 поддршка 
 • FM опсег: 87.50 MHz-108.00 MHz
 • Автоматско пребарување на радио станици
 • Electronic tuning of more than 3 bands (FM1, FM2, FM3) и 18 пресети
 • Power off with automatic saving of radio or SD / MMC / USB mode
 • AUX input on the panel
 • LCD дисплеј
 • Еквилајзер ефекти: Flat / Jazz / Rock / POP / Classic
 • 4х50W max
 • DSP Дигитална аудио контрола
 • Мултифинкционална далечинска контрола
 • Компатибилност DC 12V
 • Stabilizer L & R; low and high frequencies
 • Контрола на звук
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

seleuc

Која димензија е радиото?

Член на Grouper од: 11-02-2012

Zarenicovski

Bluetooth poddrzuva li?

Член на Grouper од: 06-02-2017
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.