53 ја следат оваа компанија


- 50%

Mr.Brush Детска четка за заби

100 ден.

50 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Mr.Brush Детска четка за заби

  • Материјал: Пластика
  • Наменета за 3 + годишна возраст
  • Мека и удобна
  • Димензии на производот: Висина 15 cm
  • Боја достапна во зависност од количините

Детска четка за млечни заби. Меките влакна темелно ги чистат млечните заби, обезбедувајќи нежна грижа за детската глеѓ и непцата. Врвовите со подолги влакна ги подобруваат перформансите на чистењето на забите

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.