Недела на храна #СкопјеГурман! До 37% попуст на врап Mr. Wrap, Corn Dog или бургер по избор: Mr. Burger или Mr. Chicken во Mr Burger

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! До 37% попуст на врап Mr. Wrap, Corn Dog или бургер по избор: Mr. Burger или Mr. Chicken во Mr Burger

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

158 ден.

Попуст

37%

Заштеда

59 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 413 | Остануваат : 7

 • Метрополит Теодосиј Гологанов (кај Млечен)

 • 071 668 666; 02 6162 666

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб: 10:00 - 00:00

Добивате

Јадење по избор:

 • Mr. Burger + помфрит, цена: 158 ден. 99 ден.
 • Mr. Chicken + помфрит, цена: 154 ден. 99 ден.
 • Mr. Wrap, цена: 129 ден. 85 ден.
 • Corn dog + помфрит + мед и сенд, цена: 131 ден. 85 ден.

*Составот на јадењата може да го погледнете во ОПИС


Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2017 до 06.07.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот и "за носење"

Опис

Состав на јадењата:

 • Mr. Burger (леб, плескавица, President чедар, крцкава сланина, карамелизиран кромид, ice berg, кечап, мајонез, кисели краставици)
 • Mr. Chicken (леб, поховано пилешко, President чедар, крцкава сланина, ice berg, кечап, мајонез, кисели краставици)
 • Mr. Wrap ( тортиља, поховано пилешко, ice berg, кечап, мајонез, помфрит, кисели краставици, домат)
 • Corn dog (пилешка виршла, смеса од пченкарно брашно)

Mr. Burger е одлично место за да ги вкусите највкусните бургери, тостови, салати или крофни.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ