11 ја следат оваа компанија


Мрежички за писоар (12 парчиња)

1920 ден.

Шифра:

18

Опис

  • Мрежичките  нудат ефикасно средство за одржување на писоарите. Овозможуваат слободното истекување на урината додека писоарите се ароматизирани.
  • Мрежичките за писоар заштитуваат од прскање наоколу со што се спречува непријатната миризба и делува како мрежа за да се фатат остатоци како што се гума за џвакање, цигари, хартија и друг отпад.
  • Цената е за пакување од 12 парчиња.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Глобал Сервис ДОО"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот

За компанијата

ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.

Преку хигиена на раце, автоматската дезинфекција на тоалетите, диспензери на хартија за високофреквентни локации, освежувачите на воздух, репелентите за инсекти, стапките и останатите производи од нашата палета, придонесуваме за подигање на свеста на повисоко ниво за чисти и хигиенски комерцијални простории.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.