39 ја следат оваа компанија


MS BASE Bluetooth Слушалки со микрофон во боја по избор

1700 ден.

1259 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

3
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • MS BASE – Bluetooth headphones are perfect for listening to music when you are at home or on the move, watching movies or gaming
 • Specifications
 • Bluetooth version: 4.0
 • Music operation: Play, Pouse, volume control, previous/next song
 • General feature: Pick up a call, and a call, reject a call
 • Support micro SD card up to 32 GB
 • Support FM radio over Bluetooth
 • Rechargeable lithium battery: 250 mAh
 • 8 Hours working time
 • Charging over micro USB
 • Operator range: 10 m
 • Impedance: 32Ω
 •  Frequency response: 20 MHz – 20 KHz
 • Sensitivity: 110 dB ± 3 dB
 • Bluetooth protocol: L2CAP, A2DP, AVCTP, AVDTP, AVRCP

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.