42 ја следат оваа компанија


MS BEAT 2 Слушалки во боја по избор + 1 година гаранција

590 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Микрофон
 • Кабел 1.5 m
 • Растојание на фрекфенција: 20Hz-20KHz
 • Чуствителни: 105 dB
 • Чуствителност на микрофон: -55 dB
 • Приклучок: 3.5 mm
 • Боја: Бела и црна
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.