• ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Полнете го својот мобилен телефон на новиот MS безжичен полнач. Не мора повеќе да размислувате дали вашиот телефон е полн или не, со SENSOR безжичниот полнач можете да го наполните без употреба на конвенционалните полначи со едноставно поставување на телефонот врз SENSOR полначот. Порад својот универзален приемник SENSOR е идеален за личности со повеќе мобилни уреди.

Детални карактеристики на производот:

 • KUI стандарден безжичен прстен за полнење со анти-слип подлога
 • Тип: безжичен
 • LED индикатор
 • Влез: 5V/2mA
 • Излез: 5V/1mA
 • Боја: Портокалова

Безжичното полнење работи само на телефоните кои ја поддржуваат “Qi Wireless Charging” технологијата.

Едни од телефоните кои ја поддржуваат оваа технологија:

 • Samsung Galaxy: S7, S7 Edge, Note 5, S6, S6 Edge.
 • Microsoft Lumia: 1520, 1020, 930, 929, 928, 920.
 • Google Nexus: 4, 5, 6, 7 (2013)
 • BlackBerry: Priv.

 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.