- 26%

26% MS COMBAT Gaming Set 4 во 1 + 1 година гаранција

2000 ден.

1490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • MS COMBAT Gaming set: жичана
 • Тастатура: RGB 1.5 м
 • Глувче за 7D игри: 800/1600/2400/3200 dpi; 7 бои; 1.5 м
 • Слушалки: 20 Hz – 25 kHz
 • Чувствителност: 105 dB±3 dB
 • Микрофон:  -42 dB±3 dB
 • LED осветлување
 • Подлога: 300 x 250 mm
 • Дебелина: 3 mm
 • Anti slip

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.