39 ја следат оваа компанија


MS CYCLOPS V Gaming куќиште + 1 година гаранција

2100 ден.

1679 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001034
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

​Карактеристики на производот:

 • MBO ATX
 • Материјал: SPCC 0,7mm
 • Надворешни слотови: 5 x 5.25″
 • Внатрешни слотови: 2 x 3.5″, 5 x 2.5″
 • USB влезови: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0
 • Страничен лев капак: транспарентен
 • Страничен десен капак: затворен
 • Филтери за прашина: x2
 • Димензии: 45,5 x 20, 5 x 48,2cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.