MS ENERGY ATOM A1 Електричен велосипед + 1 година гаранција

68990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Trecking велосипед за велосипедисти кои бараат нешто повеќе од велосипедот
 • Големина на тркалото: 28″
 • Големина на рамка: 50 cm
 • Менувач на брзини: Shimano Acera M360
 • Рачки на менувач на брзини: Shimano Acera M360
 • Мотор: 250 W
 • Батерија: Samsung, 36V, 10.4Ah
 • Рамка: Алуминиум
 • Седиште: Selle Royal Freeway
 • Гуми: CST C1313 700C * 42
 • Предна сопирачка: Хирдауличен диск Tektro HD-E350
 • Задната сопирачка: Хирдауличен диск Tektro HD-E350
 • Опсег: 50 до 80 km
 • Време на полнење: 4 – 6 часа
 • Макс. товарен капацитет: 120 kg
 • Макс. брзина: до 25 km/h
 • Тежина на велосипед: 23 kg
 • Светла: предни и задни LED диоди
 • Синџир: KMC X8
 • Суспензија: Suntour NEX 700C
 • LCD екран

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2019 до 17.05.2019

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.