50 ја следат оваа компанија


MS ENERGY ELECTRON E1 Електричен велосипед + 1 година гаранција

56990 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • Идеален велосипед за луѓе кои сакаат да го комбинираат спортски дух и деловната елеганција
 • Ако сакате да избегате од градската гужва и да уживате во брзото возење во природа, ова е идеален модел
 • Алуминиумската рамка од 50 cm, ACERA 8-брзински менувач и  Tektr механичките дискови, ќе ви бидат вистинска поддршка во вашите авантури
 • Домед од над 80 километри ќе ви даде неочекувано чувство на слобода и задоволство при возењето
 • Големина на тркалото: 28"
 • Големина на рамка: 50 cm
 • Менувач на брзини: Shimano Acera M360
 • Рачки на менувач на брзини: Shimano Acera M360
 • Мотор: 250 W
 • Батерија: Samsung, 36V, 10.4Ah
 • Рамка: Алуминиум
 • Седиште: Selle Royal
 • Гуми: CST C1313 700C * 42
 • Предна сопирачка: Механички дискови, Тектро MD-300R
 • Задната сопирачка: V сопирачка Tektro C310
 • Опсег: 50 до 80 km
 • Време на полнење: 4 - 6 часа
 • Макс. товарен капацитет: 120 kg
 • Макс. брзина: до 24 km/h
 • Тежина на велосипед: 24 kg
 • Светла: предни и задни LED диоди
 • Синџир: KMC X8
 • LCD екран

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2019 до 17.05.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.