53 ја следат оваа компанија


MS ENERGY NEUTRON E20 Електричен тротинет во боја по избор + 1 година гаранција

38000 ден.

31990 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Мотор: 500 W
 • Батерија – 48V/17.5 Ah
 • Алуминиум
 • Максимална моќност: 1000 W
 • Време на полнење на батеријата до 7-8 часа
 • Опсег: 60-70 km
 • Големина на тркала: 10″
 • Задна и предна сопирачка
 • Максимална брзина 40 km/h
 • Максимална носивост: до 120 kg
 • Опција за преклопување
 • LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip
 • Smart апликација  (MS ENERGY) za Android i iOS
 • Светло: предна и задна LED рефлексивна лента
 • Можност за заклучување
 • Боја: Црна и Бела
 • Димензии на тротинет: 1275 x 1175 x 580 mm
 • Тежина на производот: 20 kg
 • Гаранција 1 година

Преминот од тротоар на улица и назад повеќе не е проблем. Големите тркала и преден амортизер совршено ќе одговараат за оваа задача! Алуминиумската рамка на целиот тротинет го прави многу лесен, и едноставен за склопување и носење. LCD екранот ги нуди сите потребни информации поврзани за состојбата на батеријата, брзината и останатите податоци за возењето

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.