46 ја следат оваа компанија


MS ENERGY NEUTRON N2 Електричен тротинет + 1 година гаранција

35000 ден.

29990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Мотор: 350 W
 • Задна и задна кочница
 • Преден амортизер
 • Батерија – литиумска 36V/8,0Ah
 • Време на полнење на батеријата до 4 часа
 • Конструкција: Магнезиум
 • Големина на тркала: 10″
 • Максимална брзина 32 km/h
 • Домет со полна батерија – 18-22 km
 • Носивост: до 120 kg
 • LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip
 • 2 копчиња: вкучено/исклучено
 • Предно и задно LED светло
 • Димензии на составен тротинет: 115 х 54 х 118 cm
 • Димензии на склопен тротинет: 106 х 190 х 38 c
 • Нето тежина – 14,2 kg
 • Бруто тежина 16,7 kg
 • Гаранција 1 година

Преминот од тротоар на улица и назад повеќе не е проблем. Големите тркала и преден амортизер совршено ќе одговараат за оваа задача! Алуминиумската рамка на целиот тротинет го прави многу лесен, и едноставен за склопување и носење. LCD екранот ги нуди сите потребни информации поврзани за состојбата на батеријата, брзината и останатите податоци за возењето.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.