MS ENERGY NEUTRON N2 Електричен тротинет + 1 година гаранција

36400 ден.

30890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Мотор: 350 W
 • Задна и задна кочница
 • Преден амортизер
 • Батерија – литиумска 36V/8,0Ah
 • Време на полнење на батеријата до 4 часа
 • Конструкција: Магнезиум
 • Големина на тркала: 10″
 • Максимална брзина 32 km/h
 • Домет со полна батерија – 18-22 km
 • Носивост: до 120 kg
 • LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip
 • 2 копчиња: вкучено/исклучено
 • Предно и задно LED светло
 • Димензии на составен тротинет: 115 х 54 х 118 cm
 • Димензии на склопен тротинет: 106 х 190 х 38 c
 • Нето тежина – 14,2 kg
 • Бруто тежина 16,7 kg
 • Гаранција 1 година

Преминот од тротоар на улица и назад повеќе не е проблем. Големите тркала и преден амортизер совршено ќе одговараат за оваа задача! Алуминиумската рамка на целиот тротинет го прави многу лесен, и едноставен за склопување и носење. LCD екранот ги нуди сите потребни информации поврзани за состојбата на батеријата, брзината и останатите податоци за возењето.

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.