50 ја следат оваа компанија


MS ENERGY PROTON P1 Електричен велосипед + 1 година гаранција

58990 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • Елегантен и стилски! Вистински велосипед за сите прилики, без разлика дали одите во театар или во шопинг
 • Супериорната опрема на Shimano, сигурните сопирачки и лесната алуминиумска рамка од 46 cm гарантираат лесно и безбедно возење
 • Отстранливата батерија под задното седиште не го зазема место од потребниот простор.
 • Големина на тркалото: 26″
 • Големина на рамка: 46 cm
 • Менувач на брзини: Shimano Acera M360
 • Рачки на менувач на брзини: Shimano Acera M360
 • Мотор: 250 W
 • Батерија: Samsung, 36V, 10.4Ah
 • Рамка: Алуминиум
 • Седиште: Selle Royal
 • Гуми: CST C1446 26 * 1.75
 • Предна сопирачка: Механички дискови, Тектро MD-300R
 • Задната сопирачка: V сопирачка Tektro C310
 • Опсег: 50 до 80 km
 • Време на полнење: 4 – 6 часа
 • Макс. товарен капацитет: 120 kg
 • Макс. брзина: до 24 km/h
 • Тежина на велосипед: 24 kg
 • Светла: предни и задни LED диоди
 • Синџир: KMC X8
 • LCD екран

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2019 до 17.05.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.