42 ја следат оваа компанија


- 16%

MS жичен Gamepad PC DOD Console 2 во 1 PRO + 1 година гаранција

2000 ден.

1690 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • MS CONSOLE 2u1 PRO – жичен гејмпад за професионалци
 • Компатибилен со PS4 и PS3 гејмерски конзоли
 • Со двоен вибрационен мотор, 8 насочувачки копчиња и 3D џојстик, кој нуди уште подобро искуство во игрите
 • Должината на кабелот е 1,8 m

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.