42 ја следат оваа компанија


Куќиште MS CAS MSI STORM + 1 година гаранција

2000 ден.

1639 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001039
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

​Карактеристики на производот:

 • Подржува вградување на водено ладење 12 cm
 • ATX, mATX ITX
 • Материјал: SPCC 0.5 mm
 • Внатрешни слотови: 2 x 3.5“, 2 x 2.5“
 • Надворешни слотови: 1×5.25“,
 • Страничен прозор
 • USB влезови: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,
 • HD audio
 • Филтер за прашина
 • Димензии: 45,3 x 19,8 x 44,7 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.