41 ја следат оваа компанија


- 27%

27% попуст на MS METROPOLIS PRO Gaming Куќиште + 1 година гаранција

4800 ден.

3490 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Формат: Midi Tower
 • Подржана плоча: mATX  ATX
 • Боја: Црна
 • USB 2.0: 2
 • Fire Wire:0
 • Audio In/Out: 1
 • USB 3.0: 2
 • 5.25 ” external slot: 0
 • 3.5 ” external slot: 0
 • 3.5 ” internal slot: 2
 • 2.5 ” internal slot: 2
 • Димензии на прозиводот: 46.5 x 21.8 x 47.2 cm
 • Cooling:1 x single ring RGB ventilator 12 cm

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.01.2020 до 05.02.2020

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.