- 30%

Куќиште MS PHANTOM + 1 година гаранција

1500 ден.

1049 ден.

Шифра:

300000001038
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

​Карактеристики на производот:

 • Можност за водено ладење 12 cm
 • ATX, mATX ITX
 • Внатрешни слотови: 2 x 3.5″, 2 x 2,5″
 • Надворешни слотови: 1×5.25“
 • USB влезови: 2x USB 2.0
 • HD audio
 • Материјал: SPCC 0.5 mm
 • Димензии: 41,5 x 19,8 x 42,2 cm

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.