50 ја следат оваа компанија


- 25%

MS PLATINUM PRO 80PLUS 500W Напојување + 1 година гаранциjа

4000 ден.

2990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mоќност: 500W
 • Црно куќиште
 • Активен PFC
 • Должина на кабел: 600 mm
 • Кабел за напојување: 1.2 m
 • Прекинувач за вклучување/исклучување
 • SECC вентилатор 12 cm
 • ATX 2.31 PPFC
 • Kонектори:
 • 24 пински конектор x 1
 • Molex x 2
 • SATA x 6
 • ATX 12 V x 1
 • PCle x 1
 • FDD x 1

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.