39 ја следат оваа компанија


- 22%

22% попуст MS SHARK PRO Gaming Слушалки + 1 година гаранција

1900 ден.

1490 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • MS SHARK PRO Gaming 3 во 1 жични слушалки
 • Компатибилни со компјутер/PS3/PS4
 • Црвено LED светло
 • 7.1 Виртуален звук
 • Растојание на фрекфенција: 20Hz-20kHz
 • Чувствителност: 110 dB
 • Чувствителност на микрофонот: -58 dB
 • Контолни копчиња на кабелот
 • Должина на кабелот: 2 м
 • USB порт
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.