34% попуст на MS SHOOTER гејмерски глушец + бесплатна достава во вредност од 1200 ден. по цена од 790 ден.

РАСПРОДАДЕНО

34% попуст на MS SHOOTER гејмерски глушец + бесплатна достава во вредност од 1200 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

34%

Заштеда

410 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

MS SHOOTER гејмерски глушец

* Бојата на производот зависи од достапните количини на залиха


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Со MS SHOOTER гејмерскиот глушец ќе станете најпрецизен стрелец во секоја игра. Прецизноста се состои од шестте програмабилни копчиња и ергономскиот дизајн со кои глушецот совршено се вклопува во сечија рака, вклучувајќи ја и променливата резолуција до 2400 dpi, со продолжен и обложен кабел. Шестте различни бои и гејмерскиот дизајн ќе го истакнат од остатокот на глувчиња со кои сте играле досега.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ