46 ја следат оваа компанија


- 51%

MS Stream 2.4A dual USB Адаптер + 1 година гаранција

800 ден.

390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Полнач за ѕид
 • Излезна струја: 2.4A – 5V
 • 2 USB слота
 • Погодно за сите мобилни телефони, таблети и други електронски уреди
 • Пакувањето не содржи USB кабел
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.