39 ја следат оваа компанија


- 19%

19% попуст на MS TRANSFORMER PRO Gaming Жично глувче + 1 година гаранција

850 ден.

690 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Глувче: Жично
 • 6 RGB LED светла
 • Сензор: Оптички
 • USB
 • Резолуција: 5701-11400 [dpi/cpi]:
 • Копчиња: 6 + scroll
 • Боја: Црна
 • Ергономски дизајн
 • Кабел 1.8 m
 • 1 година гаранција

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.01.2020 до 05.02.2020

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.