- 50%

Модулатор MS TUNE за во кола во модел по избор + 1 година гаранција

1200 ден.

599 ден.

Опција е задолжително поле!

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Слушајте музика во вашиот автомобил преку вашиот мобилен телефон.


Карактеристики на производот:

MSI TUNE 03

 • Адаптер MP3 на FM трансмитер
 • Фреквенција: 206 канали 87.5 – 108.0 MHz
 • Слот за microSD картичка
 • Подржува надворешен USB disk
 • Подржани формати: MP3/WMA
 • Подржува line-in функција
 • Овозможено пуштање музика преку мобилен телефон
 • Овозможено “hands free” телефонирање
 • Напојување: DC 12 – 24V

MSI TUNE 04

 • Фреквенција: 87.5 – 108.0MHz
 • Напојување: DC 12 – 24V
 • Подржува надворешен USB и MP3 плеер
 • Подржани формати: MP3/WMA
 • SNR: 85D
 • Bit rate: 8K bps – 320K bps

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.