MS SIRIUS II 500 Куќиште

1690 ден.

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Формат: ATX
 • Подржана плоча: 1
 • 5,25″ Надворешен слот: 1
 • 3,5″ Надворешен слот: 0
 • 3,5″ Внатрешен слот: 2
 • USB: 2
 • Audio In/Out: 1
 • Моќност: 500 W
 • Боја: црна
 • Материјал: SPCC
 • Димензии: 418 x 198 x 418 mm
 • Максимална VGA должина: 365 mm
 • Максимална висина на вентилаторот: 162 mm
 • Вентилатор: 12 cm

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.