53 ја следат оваа компанија


- 12%

MUHLER Машинка батериска 5 во 1 MC-448 + 1 година гаранција

1700 ден.

1490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

MUHLER Машинка батериска 5 во 1 MC-448 + 1 година гаранција

 •  Безжична машинка за коса 5 во 1
 •  Машинка за коса
 •  Додаток за нос
 •  Додаток за тело
 •  Додаток за тример за брада
 • Додаток за бричење
 •  Сечила од тврд челик
 •  Прекинувач за вклучување/исклучување
 •  Време на полнење – 8 часа
 •  Време на работа – 45 мин
 •  Додатоци: USB полнач, држач, масло, четка
 •  Моќност: 3W, 220-240V / 50 -60 Hz
 •  Гаранција 1 година

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.