7 ја следат оваа компанија


Мулти-Функциски колорен принтер HP DJ 2630

3620 ден.

Шифра:

pr.hp.2630

Опис

Спецификации:

 • Принтер,скенер, копир
 • Брзина на принтање: Up to 7.5 ppm Draft:
 • Брзина на принтање - Црна боја (ISO, A4) Up to 5.5 ppm
 • Брзина на принтање во боја: Normal: Up to 5.5 ppm
 • FIRST PAGE OUT (READY) Black: As fast as 14 sec
 • DUTY CYCLE (MONTHLY, A4) Up to 1,000 pages
 • RECOMMENDED MONTHLY PAGE VOLUME 50 to 100
 • PRINT TECHNOLOGY
 • PRINT QUALITY BLACK (BEST) Black: Up to 1200 x 1200 rendered dpi 
 • Color: Up to 4800 x 1200 optimised dpi colour (when printing from a computer on selected HP photo papers and 1200 input dpi)
 • Icon LCD display
 • PROCESSOR SPEED 360 MHz
 • AUTOMATIC PAPER SENSOR Yes
 • WIRELESS CAPABILITY Yes 
 • CONNECTIVITY, STANDARD 1 Hi-Speed USB 2.0
 • MOBILE PRINTING CAPABILITY Yes, Airprint
 • MEMORY, STANDARD Integrated memory
 • MAXIMUM MEMORY 512 MB DDR3; 256 MB flash
 • PAPER HANDLING INPUT, STANDARD 60 sheet input tray
 • PAPER HANDLING OUTPUT, STANDARD 25-sheet output tray
 • MEDIA SIZES SUPPORTED A4; B5; A6; DL envelope
 • MEDIA SIZES, CUSTOM 89 x 127 to 215 x 279 mm
 • MEDIA TYPES Plain paper, Photo paper, Brochure paper
 • MEDIA WEIGHTS, RECOMMENDED 75 g/m²
 • BORDERLESS PRINTING No
 • CANNER TYPE Flatbed
 • SCAN FILE FORMAT JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG
 • SCAN RESOLUTION, OPTICAL Up to 1200 dpi
 • SCAN SIZE, MAXIMUM 216 x 297 mm 
 • DIGITAL SENDING STANDARD FEATURES No
 • COPY RESOLUTION (BLACK TEXT) Up to 600 x 300 dpi
 • COPY RESOLUTION (COLOR TEXT AND GRAPHICS) Up to 600 x 300 dpi
 • COPIES, MAXIMUM Up to 9 copies

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • Време потребно за достава: 3-8 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на телефоните: 075 305 965 ; 389 2 3092 958 ; 389 2 3092995
 • Види ја продавницата на "Mojtoner.mk" овде
 • Исклучок од бесплатната испорака за нарачки над 1500 денари, претставуваат нарачки кои содржат хартија (поради големата тежина), како и одредени видови ИТ опрема (поради волуменот или специфичните технички карактеристики).
 • Во такви случаи, МОЈТОНЕР.МК се обврзува да обезбеди најповолна понуда до купувачот. Во овој случај доставата ја плаќа купувачот при доставувањето.
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Mojtoner.mk"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Mojtoner.mk / Аполо

Mojtoner.mk е специјализирана интернет продавница на АПОЛО ДООЕЛ Скопје, за продажба на оригинални и компатибилни тонери, кертриџи, рибони и сите други потрошни принтерски материјали.

Од дома, од работа или во движење, Mojtoner.mk Ви нуди удобно, сигурно и лесно купување на голем асортиман производи.

Во нашето портфолио ќе најдете најголем избор на оригинални и компатибилни тонери, кертриџи и други потрошни принтерски материјали, принтери, друга ИТ опрема, услуги на сервис и изнајмување на принтери.

Погледнете ги и останатите производи кои Ви се достапни.

МАРБО

Марбо претставува колекција за 100% природна нега на косата.
Препаратите се направени од 100% чисти билни екстракти кои имаат моќно дејство и многу брзи и видливи резултати.
Поддржани од дерматолозите, производите Марбо се присутни веќе 30 години во EX – YU, сега и во Македонија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.